Натяжні полотна встановлюються в основному на завершальній стадії ремонтного процесу - по закінченню всіх брудних, запорошених і будівельних робіт. Щоб отримати оптимальний результат, рекомендується грамотно підготувати приміщення до монтажу майбутньої натяжної стельової конструкції. Після здійснення всіх потрібних вимірів, важливо зберегти не тільки параметри всього периметра, але і конфігурацію приміщення. Там, де проходять всі інженерні комунікації, приміром кабель для кондиціонера, проводка та інші додаткові елементи про це треба повідомити замірщику  і монтажнику, щоб в майбутньому це було враховано під час встановлення.

Основною вимогою перед установкою базової стелі є недопущення проникнення повітря ззовні в квартиру, тобто  протягів. Для цього потрібно добре і грунтовно закрити всі наявні отвори, щілини, стики, шви, присутні на стелі. Стельова поверхня повинна бути максимально захищена від попадання повітря крізь міжповерхові і горищні перегородки, через примикання плит стелі до стінових панелей, коробок вентиляції та гіпсокартонних конструкцій. Основна стеля повинна бути щільна, герметична, щоб після монтажу натяжної конструкції не було ефекту «коливання стелі» і «всмоктування повітря».

Базову стелю необов'язково вирівнювати, потрібно приділити увагу лише до тих дільницях, де відшаровується штукатурка, обсипається побілка, фарба і наявні інші сторонні предмети (цвяхи, шурупи). У новобудовах бетонні стелі досить лише прогрунтувати. Простір за натяжним полотном має бути максимально герметичним і щільним, інакше натяжний матеріал буде торкатися до базової стелі або провисати. Тому потрібно ретельніше підійти до підготовки базової стелі, щоб в майбутньому не було проблем і несподіванок з натяжним полотном. Тому, як грамотно і правильно будуть виконані всі вимоги до базової стелі, залежить тривалість і надійність натяжної.

Перед проведенням будь-якого ремонту в квартирі, ви повинні чітко усвідомити, чи збираєтеся ви встановлювати натяжні стельові конструкції. Труднощі можуть виникнути з шафами-купе і душовими кабінками, в іншому випадку вони можуть істотно ускладнити процес монтажу натяжного полотна. Ідеальним варіантом буде перед установкою натяжної стелі обговорити з майстром можливість експлуатації всіляких конструкцій в поєднанні з натяжним матеріалом.

Професіонали фірми Dakan у Хмельницькому допоможуть Вам створити стелю Вашої мрії.
Телефонуйте: 096-767-92-39