Для установки декоративної стелі в кухні, натяжна конструкція грає ключову роль. Завдяки новим прогресивним технологіям та сучасному обладнанню, натяжне полотно може стати солодкою родзинкою загального інтер'єру вашого будинку. Одним з кращих варіантів вважається монтаж багатоярусних натяжних полотен. Застосування даних конструкцій настільки росповсюджено, що їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні будинку: в коридорі, кухні, залі або дитячій.

Багатоярусні натяжні конструкції застосовують:

- при збільшенні або звуженні простору приміщення;

- при проведенні зонування кімнати;

- при маскуванні різних комунікацій в просторі між базовою і натяжною поверхнею стелі.

Багаторівневі натяжні полотна з креативної системою освітлення відмінно підійдуть для великої кухні, дозволять розбити габаритну площу на сектори, акцентувати увагу на потрібних елементах, замаскувати різні дефекти основної стелі. Для кухні в основному застосовують натяжні стелі з глянцевою поверхнею, оскільки з неї легко змити різні випаровування і нагар.

Натяжні стельові конструкції для кухонного приміщення повинні володіти рядом основних характеристик: стійкість до температурних коливань, мати протигрибкове просочення; пожежостійкість, не пропускати запахи.

Комбінація різних відтінків і фактур стельової поверхні, використання оригінального освітлення, ефекту фотодруку або малюнка в форматі 3Д дозволить втілити найсміливіші фантазії при декоруванні кухонного приміщення.

Технологія установки багаторівневої стелі подібна монтажу звичайного однорівневої стелі. Багаторівнева натяжна конструкція містить від двох і більше ярусів, з додатковим монтажем криволінійних декоративних елементів.

Для проектування конструкції багатоярусного натяжного полотна потрібно макет форми стелі перенести на його поверхню. Головне коректно позначити всі межі, де різні яруси натяжної стелі стикаються, так як конструкція буде виготовлятися чітко визначеного виду і форми, і внести будь-які корективи і зміни не вийде.

Щоб перебування на кухні завжди супроводжувалося хорошим настроєм і позитивом, необхідно її облагородити і обставити зі смаком у вигляді установки багаторівневої натяжна конструкції, яка додасть їй особливу привабливість і неповторність.

Багаторівневі натяжні стелі у Хмельницькому - відмінне рішення для вашої кухні, щоб надати їй особливого блиску і шарм, а для вас - комфортне перебування в ній.

 

Професіонали фірми Dakan у Хмельницькому допоможуть Вам створити стелю Вашої мрії.
Телефонуйте: 096-767-92-39